Slovensko-Lotyšsko 3:3

24.05.2012 19:46

V priateľskom zápase s Lotyškom mohli diváci sledovať gólovú prestrelku ako v hokeji. Už po 9 minútach premenil priamy kop Slovensko Miroslav Dobronyi a Slovensko viedlo, no nie na dlho, o 2 minúty rovnakým spôsobom z priameho kopu vyrovnal Lotyšsko Alberts Ābele. Naši nestihli ani poriadne rozohrať a Slovensko Milan Adamčo lovil loptu zo siete znova, pri čom prešla necelá minúta, strojcom gólu bol Lotyšsko Boriss Īlens. Rýcha hra s množstvom gólov pokračovala a v 18. minúte na 2:2 vyrovnával druhým gólom Slovensko Miroslav Dobronyi. V neuveriteľnom tempe sa pokračovalo a o 5 minút znova viedlo Lotyšsko zásluhou gólu Lotyšsko Almantsa Liepkalnsa. Za 23 minút teda padlo 5 gólov, to sa nevidí často ani v hokeji. Ďalej sa už pokračovalo kľudnejšie, aj keď stále sa hral krásny futbal, skóre sa menilo naposledy ešte v 52. minúte, keď na konečných 3:3 uzavrel Slovensko Stanislav Miklian. V zaujímavom zápase bohatom na góly sa teda zrodila remíza 3:3.