Slovensko-Francúzsko 1:0

27.05.2012 10:43

Bol to posledný prípravný zápas pred kvalifikáciou na ME. Nastúpili proti sebe dva veľmi vyrovnané celky, a to bolo cítiť aj na priebehu zápasu. Zo začiatku pohrozilo Slovensko Slovensko hneď troma strelami, no bohužial všetko išlo mimo tyče. Ďalší divácki atraktívny moment prišiel až v závere polčasu kedy prišla prvá presná strela aj zákrok- doteraz stuhntýSlovensko Ján Sekela perfektne zasiahol. V druhom polčase Slovensko Slovensko vystriedalo až štyroch hráčov čo asi rozhodlo pretože už pár minút nato striedajúci Slovensko Stanislav Miklian nekomromisne prekonal Francúzsko francúzskeho gólmana. V ďalších minútach diváci mohli vidieť veľmi veľa pekných striel no nestačilo to na zmenu skóre a tak v tomto dueli vyhrala Slovensko slovenská reprezentácia 1:0...