Slovensko - Argentína

04.05.2012 18:17
Myslím si, že asi nikto nečakal víťazstvo pretože Argentína hráva VV a na VN sa proti tomu ťažko hrá. No i napriek tomu sme odohrali pomerne vyrovnaný duel a remíza by určite neprekvapila.

-
Vstup do zápasu bola neuveriteľná gólová prestrelka-už v 4. minúte otvoril skóre Argentína Enrique Pozo. Minútu nato krásnou strelou z diaľky prekonal bezmocného brankára Argentína Ambrosio Cevallos a zvýšil už na 2:0. V 12. minúte dal ďalší gól z penalty Slovensko Stanislav Miklian, ale už o jednu minútu sa menilo skóre zas zásluhou hráča Argentína Clemente Florio. No táto prestrelka ešte neutíchla. Posledné slovo patrilo v 24. minúte Slovensko Ondrejovi Zelinkovi. Do konca zápasu gól nepadol a tak tento veľmi zaujímavý duel skončil v náš neprospech...