Slovensko - Argentína

04.02.2012 10:14

4.2.2012 - Vráble aréna (14 400) - SlovenskoSlovensko vs ArgentínaArgentína - Priateľský zápas reprezentácie

Zápas sme odohrali na štadióne Vráble aréna v obci Vráble v Nitrianskom kraji. Na štadióne hrá zápasy tím Slovensko ..., v ktorom pôsoví aj dvojica našich reprezentantov, SlovenskoMedard Hegr a Slovensko Kristián Machů, obaja sa ocitli v nominácii na tento zápas. Štadión ponúka všetky tribúny typu stredné na státie, nájdeme tu 8 bufetov, fun-shopov aj press centier. Štadiónu chýba parkovisko, informačná tabuľa, umelé osvetlenie tiež, takže hrať zápasy v neskorých nočných hodiních je na tomto štadióne neprijateľné. Kvalita trávnika na štadióne je podľa odborníkov horšia ako zlá, aj napriek týmto všetkým prekážkam fanúšikovia uvidia na tomto štadióne tých najlepších hráčov zo Slovenska. Zápas sa začal svižne, už v 7. minúte skóroval SlovenskoMedard Hegr o 3 minúty ale prišla odpoveď súpera, keď svižnou strelou nášho brankára prestrelil ArgentínaGerardo Barrionuevo a vyrovnal na 1:1. O minútka sa ale presadil znova SlovenskoMedard Hegr a znova sme vyhrávali o gól. V streleckej kanonáde sa pokračovalo, konkrétne SlovenskoPeter Herkloc v 26. minúte strelil na 3:1. Našim ešte dosť nebolo, na 4:1 dával SlovenskoStanislav Miklian a prakticky bolo po 1. polčase rozhodnuté. Druhý polčas sa niesom v miernejšom tempre, jediný gól padol v 72. z kopačky hráča SlovenskoMedard Hegr, ktorý zaznamenal hattrick a na konci zápasu ešte dostal aj žltú kartu. Konečný stav 5:1.